DOLAR: 8.70 TL
EURO: 10.3 TL

Kapak Mektubu Örneği

777 kez görüntülendi

Kapak Mektubu Örneği

Kapak Mektubu Örneği ve İpuçları

İşverenin dikkatini çekecek kapak mektubu nasıl yazılır?

Aşağıdaki bu örnekten fikir edinin.

Bugün bir çok iş arayan kişi, öz geçmişiyle birlikte kapak mektubu göndermenin uygun olup olmadığını merak ediyor.Tabi ki olması gereken bir kapak mektubu göndermektir.

Cv’nizde yada öz geçmişinizde olduğu gibi, yeteneklerinizin sizin çalışmak istediğiniz firmaya nasıl faydalı olacağınız,şirketin önemli noktalarının ne olduğuna dair bazı araştırmalara nasıl sahip olduğunuzu gösteren özelleştirilmiş bir kapak mektubu oluşturmalısınız.

Unutmayın: öz geçmiş ve kapak mektubu ile kendinizin on plana geçmenizi sağlıyorsunuz.

Aşağıda örnek kapak mektubuna göz atın kendinize özgü bir ilham kaynağı olmasına çalışın.

Kapak Mektubu Örneği – Ön Yazı Örnekleri

 

Sayın Yetkili:

 

Bir müşteri hizmetleri temsilcisi arayışınızı görmek beni heyecanlandırdı ve bir görüşme için davet edilmeyi umuyorum.

Öz geçmişim, hem çağrı merkezi hem de perakende ortamlarında bir müşteri hizmetleri ortağı olarak hizmet vermeyi içeriyor.

En son olarak, İndirim Market için müşteri hizmetleri masasında çalıştım;sorumluluklarım müşteri ürün iadelerini işleme, iadeler ,mağaza kredileri verme, hasar gören malları bayilere geri göndermek için işaretleme ve yoğun dönemlerde yedekleme kasiyerini sağlamayı içermektedir.

Daha önce, büyük bir telekomünikasyon şirketi ve uydu televizyon hizmetleri sağlayıcısı için iki büyük hacimli müşteri destek çağrı merkezi içinde çalıştım.

Bu pozisyonlarda, çeşitli konularda ve şikayetleri (faturalandırma anlaşmazlıkları, hizmet kesintileri veya kesintileri, teknisyenlerin gecikmelerini,gösterilerini yok etmek ve ekipman arızaları gibi) çözümleme becerisini sergiledim.

Arama hacmi hedeflerimi sürekli olarak karşıladım ve günde ortalama 60 ila 70 arama gerçekleştirdi.

Bu tecrübeye ek olarak, lisedeyken garson ve restoran hostes olarak yarı zamanlı istihdamda önemli müşteri hizmetleri becerileri kazandım.

Aynı zamanda MS Word, MS Excel ve CRM veritabanı uygulamalarında güçlü bir deneyim ve eğitim aldım ayrıntıları için lütfen beraberindeki öz geçmişe bakın.

Aradığınız müşteri hizmetleri, iletişim ve problem çözme becerileri sunabileceğim den eminim. Bir görüşme yapmak için beni 0555-555-5555 (ev) veya 0555-555-5500 numaralarından arayabilirsiniz.. Zaman ayırdığınız için teşekkür ederim, sizden olumlu bir haber almayı ümit ediyorum.

Saygılarımla…

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık Copyright © 2021 Hazır Cv Örnekleri - Tüm hakları saklıdır.