CV İndir

  • 2.137 kez görüntülendi.
CV İndir

Yazı İçeriği

CV İndir

Cv indirmeden önce dikkat etmemiz gereken konulara değinelim. Cv hazırlamaya kara verdi iseniz öncelikle cv formunda boş yer bırakmamaya özen gösteriniz.

Cv İndir

Eğer yetenekleriniz ve bilginiz cv formatındaki bilgilerle uyuşmuyorsa ilgili kısmı kaldırın ve ya değiştirin.Çünkü boş bırakılan şablon kötü bir izlenim bırakacaktır.
CV hazırlamak için dikkat etmemiz gereken CV formundaki istenilen bilgilerin eksiksiz bir şekilde doldurulması olmaktadır.
CV Hazırlarken olmazsa olmazlarımız öncelikle vesikalık resim olmalı ve resimdeki kıyafetimiz kurumsal kıyafet olmalıdır.

Daha sonra istenilen kişisel ve iletişim bilgilerini doldurmak olacaktır.Ayrıca iletişim bilgilerini doğru ve eksiksiz olması son derece önemlidir.Eğer yanlış bilgi verilmişse tabi ki de geri dönüş olmayacaktır.Mümkünse alternatif iletişim bilgilerini girmekte yarar vardır.Daha sonra eğitim bilgileri girilmeli ve eğitim bilgileri belli bir sıra ile yazılması daha açıklayıcı olmaktadır.Ayrıca kişini aldığı kurslar katılım gösterdiği seminerler ,başarı ve ödüller yazılmalıdır ancak uzun açıklamalar yapmaktan kaçınılmalıdır.Daha Sonra iş hayatı yada yaptığımız stajlar da edindiğimiz deneyimleri yazmalıyız.Edindiğimiz bilgi ve becerilerimizi tam olarak aktarmalıyız.Deneyimler ve becerilerin en önemli işlevi başvurduğu kurum için hangi pozisyona uygunluğu ile ilgili ipucu vermektedir.Bilgisayar bilgisi Sürücü belgesi ve diğer sertifikaları da ekleyebilirsiniz. Cv Örnekleri indir

CV İndir

kasiyer-cv-ornegi word

cv indir

Cv İndir

cv örneği word

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ