Boş Cv Hazırlama Boş Cv Örnekleri

 • 2.288 kez görüntülendi.
Boş Cv Hazırlama Boş Cv Örnekleri

Boş Cv Hazırlama Boş Cv Örnekleri

Sıfırdan yeni bir öz geçmiş yazma, pek çok iş arayan tarafından karşılaşılan en büyük sorunlardan biridir. Bu yüzden sizin için hazırladığımız boş cv örneklerini  kullanabilir ve sıfırdan bir CV yazarken sıkıntı çekmenizi engelleyebilirsiniz. Boş Cv Hazırlama örneklerini aşağıdaki kişisel ayrıntılarla doldurmanız yeterlidir:

 • İsim Soyisim;
 • Adres;
 • İletişim Bilgileri;
 • Kişisel Profil Açıklaması;
 • Başarılar;
 • Eğitim nitelikleri;
 • İstihdam geçmişi;
 • Hobiler ve İlgi Alanları;

Tüm örnekler bu bölümleri içeriyor olmasına rağmen, ayrıntıları doldurmak için değil, ancak özgünlüğünü özelleştirmek ve öz geçmişinizi  spesifik ihtiyaçlarınıza ve kişiliklerine göre uyarlamanız önerilir. Aşağıdaki Boş cv Örneklerinden her biri Microsoft Word ile kolaylıkla düzenlenebilir.

Kişisel Ayrıntılar: Bu bölümde adınız, adresiniz ve telefon numaranız ve e-postalarınız yer almaktadır.

Kişisel Profil: CV’nize aradığınız iş türünü ve başvuruda bulunduğunuz işe uygunluğunuzu gösteren kısa, özlü ve güçlü bir tanıtım ifadesi ekleyin.

Kariyer Hedefi: Bu bölüme  geçmiş iş deneyimlerinizi ve gelecekteki kariyer hedefleriniz hakkında kısa bir açıklama yazın.Bugüne kadar neler  yaptınız 5 yıl sonra nerede olmak istediğinizi belirtin.

Başarılar: Başarılarınızın ve ödülleriniz hakkında kısa bir açıklama yapın.

Eğitim: Bu bölüm, eğitim geçmişinizi ve başvurduğunuz iş ile alakalı olan eğitimlerinizi kapsamalıdır. Hangi eğitimleri aldığınızı, ne zaman ve nerede ne deneyimi aldığınızı  ve elde ettiğiniz nitelikleri belirtin.

İstihdam: Bu bölüm, muhtemelen CV’nizin en önemli kısmıdır ve önceki çalışma ve istihdam geçmişinizi özetlemelidir. Bu bölümdeki yaptığınız işer ile ilgili açıklamaları yapın. başında ne-şartname kuralları da uygulanabilir.

Hobiler: Özellikle başvurduğunuz iş ve pozisyon ile ilgili olmalı ve desteklemelidir.Hobilerinizin ve ilgi alanlarınızın kısa bir özetidir.

Referanslar: Sizi çok iyi tanıyan ve kişisel yetenekleriniz ile iş ahlakı hakkında olumlu bilgiler verebilecek  eski  işveren veya öğretmen gibi iki kişinin iletişim bilgilerini eklemeniz yeterli olacaktır.

Boş cv hazırlama için boş cv örnekleri nin sizin için yararlı olmasını dileriz.Hazır cv doldur.

Boş Cv Hazırlama Boş Cv Örnekleri

 

 

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. Döndü dedi ki:

  bu boş cv örneklerine yenilerini ekleyebilir misiniz.

 2. Sude dedi ki:

  çok güzel cv örnekleri teşekkür ederiz başarılar

 3. paul dedi ki:

  Özel boş cv örnekleri gerçekten çok faydalı

BİR YORUM YAZ