Sekreter Cv Örneği | Cv Örnekleri - Hazircvornekleri.net
DOLAR: 6.07 TL
EURO: 6.58 TL

Sekreter Cv Örneği

845 kez görüntülendi

Sekreter Cv Örneği

Sekreter Cv Örneği

Sekreter ,Yöneticinin yada yönetim kurulunun işlerini organize eden iletişim ve yazışma faliyetlerini yürütmektedir.

Secreterlerin Başlıca Görevleri

Yöneticini planlanan işlerinin zamanı geldiğinde hatırlatır.Kendisine gelen bilgileri kayıt altına alıp yöneticisine haber verir.Telefon görüşmelerini yaparak iletişimi sağlar.Yöneticinin randevularını hazırlar.Firmaya gelen mailleri fax ve postaları alıp kaydeder ve yöneticiye ulaştırır.Bir bilgi istendiğinde bunu ilgili dosyadan bulur ve yerine kaldırır.Toplantı yapılacağı zaman gündemle ilgili bilgileri toplar kullanılacak olana salonu ve kullanılacak dökümanları hazırlar ve hazırlattırır.Yönetici eğer  seyahat edecekse ulaşım aracını ve kalacak olduğu otelle ilgili gerekli hazırlıkları yaptırır.Ofis içinde kullanılacak malzemelerin bakım ve onarımını yaptırır.Eğer sekreter olmak istiyorsanız dikkatli olmalısınız.

En küçük ayrıntıya bile dikkat etmelisiniz. Firmanının ve yöneticinin sırlarını saklayabilmelisiniz.Düzgün ve akıcı bir konuşma yeteneğine sahip olmalısınız.Problemeler karşısında doğru karar verebilmelisiniz.

Sekreterler genellikle büro ortamında çalışmaktadırlar.Düzenli bir çalışma saatleri vardır.Tabi Çalışılan kişinin iş yoğunluğuna ağlı olarak zaman zaman değişkenlik gösterebilmektedir.

Çalışma ve iş bulma olanakları oldukça gelişmiştir.Çalışma hayatının hemen hemen her sektöründe sekreter  çalışmaktadır.Bir çok firma yabancı dil bilen personel ihtiyacı giderek artmaktadır.

 

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık Copyright © 2016 Hazır Cv Örnekleri-Tüm hakları saklıdır.