İdari Asistan Cv Örneği | Cv Örnekleri - Hazircvornekleri.net
DOLAR: 5.94 TL
EURO: 6.61 TL

İdari Asistan Cv Örneği

759 kez görüntülendi

İdari Asistan Cv Örneği

Yazı İçeriği

İdari Asistan Cv Örneği

İdari Asitanlığa başvurmak için en az lise diplomasına sahip olmanız gerekir. Becerikli idari asistanlar, çoklu görev, takdir ve zaman yönetiminin ustalarıdır. Mümkün olan en iyi şekilde, öz geçmişiniz de göstermek için bu özelliklerin örneklerini hazırlamanız gerekir.

İdari asistan için ortak beceriler

Bir adayın ne kadar çok beceriye sahip olması o kadar az eğitilecek ve şirkete daha hızlı katkıda bulunabilecek demektir. İşte bu nedenle işverenler, doğru nitelikte beceriye sahip iş başvuru sahiplerine önem vermekte ve dikkat çekmektedir. Aşağıda, idari bir pozisyonu yerine getirmek için gereken en iyi becerileri yetenekleri bulacaksınız.

Bu becerileri özgeçmişinize dahil etmeye gelince, ek beceriler bölümünüze eklenebilir veya mesleki deneyim bölümünüzde bir madde işareti olarak dahil edebilirsiniz.

Kariyerinizi Hedefinize Ulaşın

Kariyer Hedefi, işe alım yöneticisine özgeçmişinizi okumaya devam etmesini sağlayacak şekilde tasarlanmalıdır.Aşağıdaki yer alan örnekte aday, Kariyer Hedefi ile şu nedenlerle başarılı oldu:

Ne kadar süredir idari asistan olduğunu ve gerçekleştirdiği temel görevleri anlatır.

Lisans derecesini ve ilgili yazılımdaki uzmanlığını (Microsoft Excel) listeler.

Hangi işe girmek istediğini ve neden iyi bir seçim yaptığını işe alma yöneticisine bildirir.

Mesleki Deneyiminizi Belirtin

Mesleki deneyiminizden örneklerle Kariyer Hedefinizde yaptığınız açıklamaları destekleyin, madde işareti biçiminde listeleyin. Aşağıda, düşünmeniz gereken örnek özgeçmişteki en güçlü üç madde seçtik. Ayrıca, her madde noktasının en güçlü kısımlarını gösterdik:

Şirkete iş gücü giderleri olarak yılda 6.000 TL tasarruf sağlayan yeni dosyalama ve organizasyon uygulamaları geliştirildi.

Yukarıdaki madde işareti, adayın yetenekli, yetkili ve motive edilmiş bir işçi olduğunu kanıtlamaktadır. Yeni bir organizasyon politikası oluşturmak için inisiyatif aldı ve şirketin parasını kurtardı. Bu, onu iş için güçlü bir aday yapar.

Şirketin genişlemesi sürecinde, şirket politikasına uyulmasını ve detaylara dikkat etmesini sağlamak için eğitimli idari asistan.

Yukarıda gösterildiği gibi, yeni çalışanlar yetiştirme yeteneği ve güvenini de gösterir ve aynı zamanda hassas görevleri yerine getirmesi için yönetim tarafından güvenildiğini ispat eder.

Yazışmalar, taslaklar, notlar ve e-postalar gibi yazdığınız belgeler ve haftalık 4 rapor yönetimi için hazırlandı

Burada, aday yaptığı haftalık rapor miktarını ölçtü ve işe alım uzmanına sorumluluk alanının güçlü bir şekilde açıklıyor.Rapor hazırlamak, veriyi hızlı bir şekilde işleyebilecek ve zamanı önemli bir şekilde yönetebilecek verimli bir çalışan olduğunu gösteriyor.

İdari Asistan Cv Örneği

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık Copyright © 2016 Hazır Cv Örnekleri-Tüm hakları saklıdır.