İstanbul’da Yurt Arama Rehberi

  • 251 kez görüntülendi.
İstanbul’da Yurt Arama Rehberi

İstanbul’da Yurt Arama Rehberi

İstanbul nüfusu kalabalık olduğu gibi üniversitelerin de cazibe merkezi. Yurt içinden ve yurt dışından gelen öğrencilerle Türkiye’nin en kalabalık öğrencisini barındıran ili kapsamındadır. Devlet ve özel üniversitelerin çokluğu ve devlet yurtlarının azlığı gibi nedenler istanbul özel yurt sayısını artıran faktörler olmuştur. İstanbul Yurtlarını Nasıl Bulabilirim ?

Öğrenci aileleri üniversiteye yolladıkları çocuklarının güvenli bir ortamda kalmasını istedikleri için istanbul yurtları konusunda detaylı araştırmaya girerler. Titizlikle hazırlanan eyurtlar.com sitesi siz değerli ailelerin daha kolay arama yapmalarını hedefleyen bir platform. Özellikle istanbul kız yurtları ve istanbul erkek yurtları olarak arama yapan öğrenci ve veliler organik aramalarla doğrudan eyurtlar’a ulaşabilmektedir.

Sen İsteğini Belirt Yurtlar Ayağına Gelsin !

Öncelikle çocuğunuz cinsiyetine göre istanbul yurt sayısını bulabiliyorsunuz. Detaylı filtrelendirme ile yüze yakın yurt arasından sizin istediğiniz yurt tiplerini bulabiliyorsunuz. Odadaki kişi sayısı, ısınması, ütü odası, havuzu vb. detaylandırmaları sağ taraftan (sidebar) yapabiliyorsunuz. Çocuğunuzun üniversitesini seçerek size en yakın üniversiteye göre yurtları bulabilmeniz de mümkün. Daha sonra sizin için sıralanan istanbul öğrenci yurtları arasından dilediğinizi inceleyebilmektesiniz. İncele yazısından önce size genel kullanıcıların beğeni ortalamasını da göstererek aklınızda bir ön fikir oluşmasını sağlamakta.

Yurt Fiyatları Ne Kadar ?

Bir üniversite şehri olan istanbul yurtlar bakımından da zengindir. Dolayısıyla fiyatlar bakımından da bir rekabet içerisine girmişlerdir. Fiyatlardaki en büyük farklılık konforla ve şehir merkezine yakınlığı olarak görünse de tüm özellikleri aynı olmasına rağmen fiyatlarında farklılık gösteren yurtlar da bulunmaktadır. İşte bu durumda bölgenizi seçerek size en yakın yurtların fiyatını da en üstteki formu doldurarak öğrenebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ